Reference

JK Logistika a. s.

www.jklas.czPan Jaroslav Švanda navrhoval a vytvářel webové stránky pro naši společnost JK Logistika a. s. (www.jklas.cz). I nadále Pan Švanda pracuje na zdokonalováni těchto webových stránek.

Je vždy velice ochotný a vstřícný, naše požadavky na změny plní v krátkém časovém horizontu. Oceňujeme také jeho aktivitu – sám přuchází s možnými návrhy na zlepšení podoby webových stránek.

Pan Švanda je vůči lidem, které nezná nedůvěřivý (to je dáno zejména jeho handicapem a špatnými zkušenostmi s některými lidmi), ale jakmile s klientem naváže pracovní vztah jeho nedůvěra se ztrácí a spolupráce s ním je bezproblémová. U přednosňuje pracovní schůzky s osobním setkáním, nicméně nemá problém komunikovat skrze email či telefon a je v tomto směru velice časově flexibilní.

Po dobu naší spolupráce jsme s panem Švandou neměli žádný problém a jsme s jeho prací spokojeni. V případě dotazů ohledně spolupráce s panem Švandou jsem k dispozici na tel. čísle +420 728 544 935.

Lucie Holická

Tímto bych chtěla poděkovat kamarádovi Jardovi za snahu a ochotu s nastudováním ovládání základních informací programu Corel DRAW. Jeho vyučovací metoda je pro mě velice srozumitelná a jde poznat, že je ve svém oboru profesionál. Rovněž oceňuji jeho přátelský přístup a jednání, domluvený termín vždy dodržel.Jsem ráda, že jsem se s pomocí obrátila právě na Jardu a přeji mu hodně pracovních úspěchů a spokojených zákazníků. Určitě můžu jen doporučit.

Markéta